wtorek, 25 stycznia 2011

Koncert karnawałowo-noworoczny


To już dziś! Serdecznie zapraszamy do Pałacu Biedermanna na godzinę 19.00. Wystąpią zespoły z Wydziału Filologicznego oraz Chór Akademicki naszej uczelni. Warto przyjść: dobra muzyka w pięknym wnętrzu to pomysł na udany wieczór :)

Ankiety

Szanowni Państwo,
Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej jednostek administracji centralnej.

Celem ankiety jest zapoznanie się z Państwa opinią na temat obsługi interesantów przez pracowników rektoratu UŁ. Uzyskane wyniki badań będą wykorzystywane tylko i wyłącznie przez władze UŁ. Aby wypełnić ankietę należy w formularzu wypełnić jedynie adres email, na który ma zostać wysłany link potrzebny do rejestracji.

Ankieta jest anonimowa!

Ankieta znajduje się na stronie:
http://ankiety.uni.lodz.pl/index.php

Przypominamy także, że na Państwa opinie i uwagi czekamy pod adresem:
http://www.uni.lodz.pl/ouni/opinie

Jeszcze o KroniceCzasopismo Uniwersytetu Łódzkiego KRONIKA zostało ocenione i docenione. W roku 2010 w plebiscycie biuletynów firmowych zajęło drugie miejsce. Zdobyło także laur za okładkę roku. Autorem portretu prof. Tadeusza Kotarbińskiego, który umieściliśmy właśnie na okładce jubileuszowego numeru KRONIKI jest Adam Pękalski - wspaniały grafik i ilustrator, z którym od wielu lat współpracujemy.

Zapraszamy do letury recenzji naszego czasopisma
Zapraszamy również na konferencję prasową i imprezę, które promują start nowego magazynu adresowanego do studentów naszej uczelni. Magazyn LodzUP to inny od KRONIKI styl i charakter. Jesteśmy pewni, że znajdzie w Was swoich czytelników.

Gdzie i kiedy? LodzUP - nowy magazyn studencki! 28 stycznia 2011, Galeria Manhattan (Wigury 15), godz. 19.00. Startujemy! Imprezę uświetni koncert zespołu Maszyny.