poniedziałek, 22 sierpnia 2011

I prosimy bardzo - Łódź kreatywna!http://wyborcza.bizFirma/1,101618,10149040,Firma_Mabion_robi_pierwsze_lodzkie_leki_na_raka.html

Firma Mabion robi pierwsze łódzkie leki na raka!

Przemysły kreatywne w Łodzi

Ruszyła kampania informacyjna „Czy wiesz, że w Łodzi...". Ma ona promować Łódź jako miasto przemysłów kreatywnych.

Na 50 citylightach, 100 billboardach w Łodzi i regionie oraz na infoscreenach w metrze warszawskim, będzie można zobaczyć przykłady kreatywności i innowacyjności łodzian oraz łódzkich firm.

Kampania Urzędu Miasta Łodzi ma na celu przybliżenie idei przemysłów kreatywnych, pokazania przykładów dobrych inicjatyw łódzkich firm oraz udowodnienia, że w Łodzi nie brakuje innowacyjnych i kreatywnych pomysłów. Kampania rozpoczyna się od pytania "Czy wiesz, że w Łodzi..." (wymyślono/stworzono/opracowano itd.). Pokazanych zostanie 10 różnych przykładów kreatywnego myślenia i tworzenia w naszym mieście.

Za: http://www.uml.lodz.pl/miasto/przemysly_kreatywne_w_lodzi/Powrót :)

Witamy po dość przerwie urlopowej. A działo się dużo. Na przykład:
22-letni student ekonomii UŁ i zawodnik MKS Aleksandrów Łódzki, Karol Hoffman w zakończonych niedawno 87. lekkoatletycznych mistrzostwach Polski zdobył złoty medal w trójskoku. Syn pierwszego mistrza świata w trójskoku, Zdzisława Hoffmanna, zdobył tytuł mistrza Polski skokiem na odległość 16,12 m. Serdecznie gratulujemy!