poniedziałek, 24 października 2011

Nowa strona Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu

Pod adresem: www.sport.uni.lodz.pl znajdą Państwo nową stronę internetową Centrum Wychowania Fizycznego i Sportu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą placówki. Warto!

Nasza wiadomość do programu Nauka jest wszędzie :)

Serdecznie witamy!

Piszemy do Państwa z propozycją współpracy w ramach programu Nauka jest wszędzie, jako że jest nam ono bardzo bliskie. Już drugi rok akademicki, hasłem Uniwersytetu Łódzkiego jest „Nauka jest wszędzie”. (www.nauka.uni.lodz.pl)

Slogan ten towarzyszy Uczelni w jej działaniach rekrutacyjnych i promocyjnych a także podczas licznych wydarzeń kulturalnych i akcji społecznych, w których UŁ bierze udział.

Promujemy hasło „Nauka jest wszędzie” poprzez pokazy kół naukowych UŁ – Chemików, Fizyków, Kryminalistyków, zajęcia dziennikarskie, quizy z literatury oraz wiele innych.

Chcielibymy więc zaprosić Państwa do odwiedzenia naszej Uczelni. Być może chcieliby
Państwo zrealizować odcinek programu na jednym z naszych Wydziałów. Prawdopodobnie
najodpowiedniejsze będą Wydziały: Matematyki i Informatyki, Fizyki i Informatyki Stosowanej, Chemii lub Wydział Biologii i Ochrony Środowiska.

Będzie nam bardzo miło gościć Program na Uniwersytecie Łódzkim.

Jesteśmy również otwarci na inne propozycje połączenia naszych sił w pokazywaniu , że NAUKA JEST WSZĘDZIE!

Z pozdrowieniami
Zespół Centrum Promocji UŁ

Konkurs - "NAJWIĘKSZY WYGRANY PRYWATYZACJI"

"Konkurs odbywa się pod patronatem Ministra Skarbu Państwa i Parlamentu Studentów RP.

Zadaniem uczestników jest opisanie na dwóch stronach tekstu przypadku przedsiębiorstwa, dla którego pozyskanie nowego właściciela (właścicieli) przyniosło ewidentne korzyści.


Dla jury najważniejsze nie będzie prezentowanie wskaźników ekonomicznych, ale styl argumentacji i przedstawienie różnych aspektów zmian, które są następstwem prywatyzacji w opisywanej firmie.


Tytuł konkursu można interpretować bardzo szeroko. Opis może dotyczyć „największego wygranego prywatyzacji” w kraju lub w regionie, z punktu widzenia wskaźników ekonomicznych lub wpływu na otoczenie, w opinii autora lub w opinii pracowników itd.


Prace należy zgłaszać przy użyciu elektronicznego formularza umieszczonego na stronie:


www.konkurs.prywatyzacja.edu.pl


Do wygrania między innymi laptop, netbook i praktyki w Ministerstwie Skarbu Państwa.


Prace konkursowe należy przesyłać do 7 listopada 2011 roku."