poniedziałek, 9 maja 2011

IV FESTYN RECYKLINGOWY - WOJSŁAWICE 2011


pod hasłem: MAMY RADY NA ODPADY

"Po raz pierwszy w ramach festynu realizowany będzie park naukowy prowadzony przez Uniwersytet Łódzki, a poświęcony wykorzystaniu praw fizyki i chemii w procesach oczyszczania środowiska, analizy wskaźników zanieczyszczeń czy naturalnie zachodzących procesach przyrodniczych. Uczestnicy festynu będą mogli rozszerzyć wiedzę podglądając efektowne zjawiska fizyko – chemiczne rozszerzać swoje doświadczenia z zakresu środowiska i jego ochrony, a nawet uczestniczyć w wykonywaniu doświadczeń."

Więcej

I tak było :)Gra miejska na juwenalia!

Uczelniana Rada Samorządu Studentów UŁ zaprasza do wzięcia udziału w grze miejskiej,
która odbędzie się w dniach 16-20 maja 2011 podczas Juwenaliów UŁ .

Dobieramy się w 3-osobowe grupy, które będą poruszać się po Łodzi w celu odnalezienia pewnych miejsc, osób oraz rozwiązywanie zagadek. Zapewniamy dużą różnorodność konkurencji oraz wysoki poziom zadań.

Całość realizowana będzie w klimacie wojny nuklearnej między Ziemianami, a kosmitami, adekwatnie do haseł juwenaliowych UŁ i PŁ .

Chcesz zobaczyć miejsca w Łodzi, o których nie miałeś pojęcia oraz poznać nowych ludzi, a przy tym wykazać się inteligencją i logicznym myśleniem? Namów znajomych i weźcie udział w Atomowej Przechadzce!

Jest o co walczyć, ponieważ nagrodą główną jest WYCIECZKA ZAGRANICZNA!

Więcej