wtorek, 17 stycznia 2012

Startują studia podyplomowe dla startupów!

"Organizowane przez nas studia podyplomowe są inne niż wszystkie. Dlaczego?

zajęcia są prowadzone metodą projektową, ale nie w ramach przedmiotów, a całych studiów. Oznacza to, że Twój pomysł jest realizowany na każdych zajęciach. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozwiązać kwestie wdrożeniowe poznasz rozwiązanie na zajęciach z programowania, jeśli masz wątpliwości co do zaplanowanego przez Ciebie interfejsu graficznego otrzymasz pomoc na zajęciach z grafiki, jeśli szukasz drogi biznesowej dla swojego startupu wykładowcy od przedsiębiorczości odpowiedzą na pytania w kontekście Twojego problemu..

zajęcia są prowadzone przez ludzi, którzy tworzą projekty dla swoich klientów w ramach własnych działalności na co dzień oraz tworzą własne startupy

będziesz miał dostęp do dydaktyków bezpośrednio współpracujących z akceleratorem CIAT, co da Ci pogląd na Twój pomysł i zwiększy szansę na realne dofinansowanie projektu – nawet 200 tys. euro!"

Właśnie! To studia podyplomowe, które dają wiedzę i szansę na jej realizację w postaci wysokiego dofinansowania. Zapraszamy:
http://startup.uni.lodz.pl/

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

Ledwie udało nam się zmieścić - bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie. Spotkanie odbyło się w pięknych wnętrzach Pałacu Biedermanna, było niezwykle zajmujące i - jesteśmy pewni - ważne.To kolejne spotkanie, które jest wynikiem współpracy naszej uczelni i Tygodnika Powszechnego. I kolejne w ramach akcji "Zaczytanie z Uniwersytetem Łódzkim"