wtorek, 29 listopada 2011

Szkolenie z udzielania Pierwszej Pomocy – instruktorzy WOŚP

W dniach 2-4 grudnia 2011 Uniwersytet Łódzki organizuje szkolenie z udzielania Pierwszej Pomocy. Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do studentów uczestniczących w programie Erasmus.
Osobami szkolącymi są instruktorzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gościem specjalnym, który rozpocznie cykl szkoleń, jest Jurek Owsiak .

Przedmiotem szkolenia są podstawowe zabiegi ratujące życie (BLS), defibrylacja oraz udzielanie pierwszej pomocy u dorosłych, dzieci i niemowląt. Nauka na szkoleniu odbywa się głównie poprzez ćwiczenia. Każdy z uczestników po szkoleniu otrzyma imienny prestiżowy certyfikat American Heart Association HEARTSAVER, który jest uznawany na całym świecie.
Każdy z uczestników może zapisać się na 1 dzień szkoleniowy: piątek, sobota lub niedziela (kurs trwa 8 godzin). Biuro Współpracy z Zagranicą dysponuje jeszcze kilkoma wolnymi miejscami (decyduje kolejność zgłoszeń). Studentów, którzy chcieliby wziąć udział w kursie prosimy o pilny kontakt z biurem:

weronika.cmielewska@uni.lodz.pl

Wszystkich studentów zapraszamy na otwarcie szkoleń i spotkanie z Jurkiem Owsiakiem
2 grudnia o godzinie 9.00 w budynku Centrum Informatyczno–Ekonometrycznego Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego
ul. Rewolucji 1905r nr 39, Łódź