czwartek, 19 lutego 2015

Dr Liam Fox MP z wykładem w Łodzi

Dr Liam Fox odwiedził Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych Uniwersytetu Łódzkiego, gdzie spotkał się ze studentami i zaprezentował wykład na tematy współczesnego bezpieczeństwa europejskiego oraz światowego. Głównym wątkiem spotkania, w tym w trakcie tury pytań studentów i wykładowców do gościa, była kwestia trwającej wojny na Ukrainie i przewidywanych scenariuszy rozwiązania konfliktu. Po spotkaniu ze studentami dr Liam Fox zwiedził centrum Łodzi i zapoznał się z historią miasta. Spotkanie poprowadził Dziekan Wydziału Studiów Międzynarodowych i politologicznych UŁ prof. UŁ dr hab. Tomasz Domański. Organizatorami spotkania była Katedra Teorii Polityki Zagranicznej i Bezpieczeństwa oraz Koło Naukowe „Expressis Verbis”.

4 komentarze:

GrzegorzAG pisze...

Mam do zaoferowania program sprawdzający www.antyplagiat.net
Jest to program przeznaczony na komputery z systemem Windows
który umożliwia dokładne sprawdzanie różnego rodzaju tekstów czy nie zostały wykorzystane na innych stronach internetowych.

Programem można sprawdzać dowolną ilość tekstów zarówno mogą to być artykuły, prace dyplomowe.


Zapraszam do obejrzenia filmiku instruktażowego

http://www.youtube.com/watch?v=TWxQZrZMU2U

Sam skorzystałem i polecam w 100%!


Ula pisze...

Bardzo fajne są takie wykłady szkoda, że nie mam możliwości na nich uczestniczyć. Może w następnym roku, jeśli będzie znowu organizowany, to bardzo chętnie bym poszła. Powodzenia i pozdrawiam!

Patrycja pisze...

To musiało być świetne spotkanie. Szkoda, że nie mogłam się pojawić na nim, ale inne sprawy nie pozwoliły :)

Recommendshop Recommendshop pisze...

fajny ten programik anty-plagiat

Prześlij komentarz