poniedziałek, 18 kwietnia 2011

Plebiscyt Łódź Sukcesu - nominacja dla WPiA

Wśród wydarzeń marca w plebiscycie Łódź Sukcesu znalazł się m.in. Wydział Prawa i Administracji naszej uczelni:


Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, którego studenci są wśród najlepiej w Polsce zdających na aplikację adwokacką, radcowską i notarialną. Ministerstwo Sprawiedliwości przeanalizowało wyniki tych egzaminów z ostatnich trzech lat. UŁ znalazł się na drugim miejscu w kraju, a pod względem skuteczności przygotowania studentów do egzaminu na aplikację notarialną w 2010 roku jest najlepszy.


Zachęcamy do oddawania głosów!

http://moya.toya.net.pl/site_lodzsukcesu.php?s=31840829042a1c439f94616cb8cf20f1

1 komentarz:

Letnie Praktyki Badawcze pisze...

Zostały już tylko 3 dni zapisów na VII Letnie Praktyki Badawcze ( http://www.praktyki.ibspan.waw.pl ), wakacyjne interdyscyplinarne warsztaty dla studentów i doktorantów, których celem jest wykorzystanie matematycznego sposobu myślenia do rozwiązywania rzeczywistych problemów firm i instytucji.

Do wzięcia udziału serdecznie zapraszamy osoby mające zainteresowania naukowe z dziedzin takich jak ekonomia, informatyka, matematyka, a także nauk technicznych. Zapewniamy pracę w interdyscyplinarnych grupach projektowych. Dodatkowo podczas praktyk organizowane są wykłady i szkolenia ze sposobów prezentacji, odpowiedniego tworzenia dokumentacji oraz wiele innych. Każdy projekt zakończony jest stworzonym przez grupę raportem dla zleceniodawcy. Więcej o tym jak pracujemy można przeczytać na stronie http://www.praktyki.ibspan.waw.pl/jak-pracujemy . W naszych działaniach wzorujemy się na brytyjskich doświadczeniach industrial mathematics (http://www.maths.edu.pl/PrzykladyZeSwiata).

Letnie Praktyki Badawcze organizowane są przez: Instytut Badań Systemowych PAN, Centrum Zastosowań Matematyki Instytutu Matematycznego PAN oraz Wyższą Szkołę Informatyki Stosowanej i Zarządzania. Odbywają się w okresie lipiec-wrzesień 2011 r. w Warszawie. Osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie i realizację Praktyk to członkowie Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów ( http://maths.com.pl/ ).

Więcej informacji dotyczących Letnich Praktyk Badawczych znajduje się na stronie: http://www.praktyki.ibspan.waw.pl . Jesteśmy również na Facebooku.

Prześlij komentarz