czwartek, 25 sierpnia 2011

Złoci siatkarze Uniwersytetu

W Niechorzu odbył się finał mistrzostw Polski w siatkówce plażowej. Zawodnicy Uniwersytetu Łódzkiego zajęli pierwsze miejsce i wywalczyli złote medale.

Najlepszymi siatkarzami okazali się Sebastian Sobczak i Piotr Janiak. Druga para naszego Uniwersytetu Łódzkiego Tomasz Sińczak, Rafał Matusiak, zajęła 7 miejsce. (...)

Złota para z Uniwersytetu Łódzkiego w drodze do finału pokonała osiem zespołów, doznając tylko jednej porażki. (...) Trenerem łódzkich par jest Piotr Jaworowicz. (...)

Turniej stał na wysokim poziomie. Zbliża się koniec wakacji, o czym świadczy też to, że opisywany przez nas turniej w Niechorzu był ostatnim z cyklu Beach Ball Tour 2011. Trzeba pogratulować medalistom. Mamy w Łodzi mistrzów i wicemistrzów Polski, jesteśmy stolicą siatkówki plażowej.