wtorek, 27 marca 2012

Seminarium lokalne projektu FinMan

Biuro Międzynarodowych Projektów Edukacyjnych organizuje seminarium lokalne projektu „FinMan - Financial Management for EU Adult Education Providers” dotyczącego zarządzania finansami edukacyjnych projektów europejskich. Odbędzie się ono 11. kwietnia 2012 roku o godz. 9:00 w Sali 206 w Rektoracie UŁ, ul. Narutowicza 65. Serdecznie zapraszamy!

W programie seminarium:

O projekcie FinMan - dotychczasowe rezultaty

O kursie pilotażowym w Porto (luty 2012) opowie polska uczestniczka Kamila Sieraczkiewicz

Kurs szkoleniowy FinMana we Florencji - program, zapisy

Jak ubiegać się o grant Grundtviga na sfinansowanie uczestnictwa w szkoleniu (w ramach akcji Kursy doskonalenia zawodowego kadry dla edukacji dorosłych)

Co dalej – jak wykorzystać rezultaty na UŁ - propozycja szkolenia: materiały projektowe + specyfika realizacji projektów edukacyjnych na UŁ + propozycje uczestników (dyskusja, ankieta)

Ćwiczenie praktyczne z testu pilotażowego

Seminarium ma charakter informacyjny, udział w nim nie jest warunkiem koniecznym aplikowania na kurs szkoleniowy i grant programu Grundtvig.

Aby zapisać się na seminarium należy wysłać zgłoszenie do Aleksandry Pietras (apietras@uni.lodz.pl) do 3. kwietnia 2012. Więcej szczegółów na temat szkolenia we Florencji w edycji specjalnej newslettera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz