czwartek, 22 września 2011

Przedszkole Uniwersytetu Łódzkiego


Miło nam poinformować Państwa, że wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników i studentów UŁ, Władze naszej Uczelni podjęły decyzję o stworzeniu Przedszkola Uniwersytetu Łódzkiego. Dzięki zaangażowaniu Wydziału Nauk o Wychowaniu, którego pracownicy i studenci będą sprawować merytoryczny nadzór nad tym projektem, mamy nadzieję powołać do życia wspaniałą placówkę edukacyjną dla najmłodszych członków naszej uniwersyteckiej społeczności.

Otwarcie placówki planowane jest na listopad 2011. Przedszkole mieścić się będzie w XIII Domu Studenckim na skraju osiedla akademickiego. Da to możliwość aranżacji placu zabaw z ogródkiem. Planujemy, że w naszym uniwersyteckim przedszkolu będzie ok. 30 miejsc. Natomiast w przyszłości mniejsze punkty przedszkolne zostaną uruchomione przy innych obiektach UŁ.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z sekretariatem Kanclerza UŁ (tel. 42 635 40 20, mail: kanclerzul@uni.lodz.pl).

Artykuł w Gazecie Wyborczej: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,10331831,W_Lodzi_bedzie_nowe_przedszkole__Tansze__Otwiera_je.html?fb_ref=su&fb_source=home_multiline

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz