poniedziałek, 3 października 2011

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ...

Zapraszamy - warto pomóc!

Fundacja DOBRZE ŻE JESTEŚ powstała z ogromnej potrzeby jaką jest pozamedyczne wsparcie pacjentów w szpitalach na oddziałach ciężkich. Stało się to w maju 2005 roku, a w listopadzie 2006 roku otrzymała status Organizacji Pożytku Publicznego.

Pozyskujemy, szkolimy i wprowadzamy wolontariuszy na oddziały hematologiczne i onkologiczne dla dorosłych w 6 miastach w Polsce: Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Krakowie i Gdańsku. W Łodzi działamy w dwóch szpitalach:

- na oddziale chorób wewnętrznych "A" I SM im. E. Sonnenberga, oraz

- w klinice hematologii WSS im M. Kopernika.

Nasi wolontariusze mogą odwiedzać pacjentów każdego dnia wnosząc uśmiech, poświęcając jedynie swój czas na rozmowy, spacer, pomoc w drobnych zakupach, czytaniu książki czy zwyczajnie będąc obecnym. To wyjątkowe doświadczenie zmienia świat ludzi potrzebujących i cierpiących na lepszy.

Zapewniamy miłą atmosferę, opiekę psychologa i koordynatora. Już w październiku rozpoczyna się ostatni w tym roku cykl szkoleń na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 6 października o godz. 17:30 w sali wykładowej Kliniki Hematologii WSS im. M. Kopernika.

Szkolenia odbędą się kolejno 7 (psycholog), 11 (lekarz i pielęgniarka) i 14 października (koordynator krajowy) o tej samej porze.

JESTEŚMY po to, by nie zabrakło nadziei, uśmiechu... czy też po prostu
drugiego człowieka.

Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę i poznać ciekawych ludzi -
dołącz do nas !

Kontakt:
tel.: 531 748 333
email.: lodz@dobrzezejestes.pl

3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Fundacja może i dobra ale Justyna Strzelczyk to łowczyni cudzych mężów radzę na nią uważać

Anonimowy pisze...

kto to napisał można o kontakt

Anonimowy pisze...

Informuję, że Pani Justyna Strzelczyk od dawna już z nami nie współpracuje. Proszę nie skreślać naszych działań przez jedną osobę.

Prześlij komentarz