wtorek, 18 października 2011

Pierwsza audycja radia UŁ - pierwsze koty za płoty!


"Radio UŁ" chociaż bez żądła, ale za to z mrówkami
Więcej... http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35136,10490134,_Radio_UL__chociaz_bez_zadla__ale_za_to_z_mrowkami.html#ixzz1b8LSgNyK"

"Premierowa audycja radia uniwersyteckiego nie rzuciła na kolana. Nadzieja w tym, że początki zawsze są trudne i kolejne studenckie magazyny będą ciekawsze"

My też mamy nadzieję, że autorzy audycji i redakcja radia wezmą sobie do serca ten tekst. Na pewno warto zaznaczyć, że początki zwykle są nieudane i trudne. Ale nie warto się zniechęcać :) Kibicujemy młodej redakcji, bo ostatecznie przede wszystkim chodzi o to, aby nauczyć się jak najwięcej.

Dziękujemy za opinię!

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Czyżby redaktor GW oczekiwał, że studenci UŁ będą się zachowywać tak agresywnie jak nasi politycy? Wprawdzie żadlenie teraz w modzie, ale może czas zacząć spokojnie mówić nie tylko o tym co złe i boli, ale też o tym co dobre i cieszy. Obraz w mediach maluje obraz agresji i nieszczęśliwych wypadków, przyjmując, że to się publiczności podoba. A przecież w życiu dokoła nas jest dużo dobra i piękna. Może warto zacząć i to pokazywać. Może mniej żądeł, a więcej przyjaźni?

kroniki TatMana pisze...

Ładnie napisane - dziękujemy :) Liczymy oczywiście na to, że audycje będą coraz ciekawsze i kibicujemy zespołowi UL'a. Pozdrawiamy!

Prześlij komentarz