środa, 27 lutego 2013

Sukces frekwencyjny na spotkaniu Dzień Dobry Biznes

W dniu 26 lutego br. Bank Gospodarstwa Krajowego jako Menadżer Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego oraz Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny  UŁ zorganizowali seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”, w którym wzięło udział ponad 160 osób.


Podczas seminarium odbyło się inspirujące spotkanie z Filipem Miłoszewskim, twórcą mobilnej listy zakupów, współzałożycielem serwisu Listonic.pl, który opowiedział o tym, jak stawiał pierwsze kroki w biznesie. Rozmowy dotyczyły także możliwości finansowania własnych firm ze środków unijnych w ramach Inicjatywy JEREMIE. Gościem spotkania był także Henryk Pietraszkiewicz, Prezes FM Banku S.A., który opowiedział o barierach rozwoju, z jakimi spotykają się polscy początkujący przedsiębiorcy. Uczestnicy seminarium wzięli udział także w dwóch warszatach

  „Załóż swój własny biznes już dziś – czyli co, gdzie, kiedy?” oraz „Mam swój biznes, ale jak zostać liderem? Czyli krótki wstęp do strategii marketingowej”.

1 komentarz:

Kamil Boryniak pisze...

Słyszałem, że studenci z uniŁódź na 4 roku założyli sporą firmę, która zajmuje się ekologiczną energią (kolektory słoneczne/panele słoneczne itp.) i eksportują to na wschód.

Prześlij komentarz