środa, 23 października 2013

IX Uniwersyteckie Targi Pracy

22 października 2013 r. na Wydziale Zarządzania UŁ przy ul. Matejki 22/26 w Łodzi miały miejsce IX Uniwersyteckie Targi Pracy przygotowane przez Akademickie Biuro Karier Zawodowych UŁ.

Targi Pracy to jedno z największych wydarzeń organizowanych na UŁ. W tym roku, studentom i absolwentom, swoje oferty zaprezentowało 38 firm i instytucji.

- Główną ideą targów jest stworzenie przestrzeni do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firm i instytucji z różnych branż, mi. in. finansów i bankowości, rachunkowości, audytu, logistyki, FMCG, BPO oraz IT – informuje Agnieszka Ciszewska, kierownik Akademickiego Biura Karier Zawodowych UŁ.

Uczestnicy targów mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, praktyk i staży, poznać nowych łódzkich inwestorów rozpoczynających rekrutację czy wreszcie złożyć dokumenty aplikacyjne bezpośrednio u pracodawców. Można było także uzyskać informacje na temat kompetencji i umiejętności wymaganych aktualnie na rynku pracy, skorzystać z porad doradców edukacyjno-zawodowych czy wreszcie wziąć udział w konkursach z cennymi nagrodami.

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Co roku jestem, zawsze dowiem się czegoś ciekawego, ostatnio była kancelaria i prowadziła porady prawne online. Można się sporo dowiedzieć o zasadach na rynku pracy i nie tylko. Warto

Prześlij komentarz